Produkcja - pojenie

 

Stado rodzicielskie to duże ptaki, które uderzają w poidła ze znacznie większą siłą. Jednocześnie potrzebują wystarczającej ilości wody do zaspokojenia swoich potrzeb.

Poidła BIG Z są zaprojektowane z zachowaniem ścisłych zasad, które zapewniają czystą wodę niezbędną stadu rodzicielskiemu, jednocześnie utrzymując suchą ściółkę i ruszty.

Ponieważ poidła BIG Z są znacznie większe i trwalsze niż konwencjonalne i standardowe poidła, są również znacznie bardziej odporne na zużycie i nie przeciekają.

System pojenia stada rodzicielskiego Ziggity BIG Z zwraca uwagę na różnicę wielkości między kurą i kogutem.

Poidło BIG Z dla kogutów

To dedykowane dla kogutów poidło jest ustawione znacznie wyżej od posadzki niż to dla kur – tak wysoko, żeby kury nie mogły go dosięgnąć, dlatego osłonka nie jest konieczna.

Poidło z osłoną BIG Z dla kur

Dedykowane poidło z osłoną dla kur promuje pojenie pod odpowiednim kątem, aby zminimalizować wycieki wody – jest to szczególnie ważne, gdy koguty próbują pić z linii pojenia dla kur.


Korzyści z poideł Big Z

  • Odporne na korozję elementy ze stali nierdzewnej przedłużają żywotność.
  • Zamek Twin-Lock utrzymuje poidła bezpiecznie w gnieździe mocującym na rurze.
  • Hartowana wkładka ze stali nierdzewnej zapewnia długą żywotność poideł.

Doskonały regulator ciśnienia wody

Zapewnia dużą ilość wody pod niskim ciśnieniem, które jest konieczne do utrzymania suchej ściółki. Wbudowany zawór płuczący ułatwia usuwanie osadów, biofilmu i powietrza.

Największa na rynku 1” rura zasilająca w wodę

dostarcza wodę w takiej ilości jakiej ptaki potrzebują i nie ma praktycznie żadnych przeszkód, co umożliwia skuteczne przepłukiwanie linii pojenia.
Pobierz

Zestaw procedur zarządzania systemami pojenia Ziggity, które pozwolą Ci na uzyskanie maksymalnych wyników produkcyjnych.


Więcej informacji na temat systemów pojenia Ziggity


https://ziggity.com/big-z-clip-on/Więcej informacji na temat pojenia drobiu


https://poultrywateringu.com/